poniedziałek, 4 maja 2015

Konkurs "Wiosna nadziei" -nadsyłanie prac zakończoneBardzo, bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział w naszej zabawie.

W dniu 30 kwietnia br. zakończyło się nadsyłanie zdjęć konkursowych.
Teraz prosimy tylko o cierpliwość, bo zdjęć jest tak dużo bardzo dobrych, że nie będzie na pewno łatwo wyłonić najlepszych z nich.
Wszystkie Wasze piękne prace (około 220), znajdujące się w tym kolażu poniżej, bierzemy w najbliższych dniach "pod lupę" i co z tego wyniknie, kto zakwalifikuje się do kolejnego etapu wyborów, poinformuję Was na blogu.

kliknij, aby powiększyć


Jeszcze raz bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim fotografom, nie ważne czy zawodowcom, czy amatorom. Chcąc nie chcąc wszyscy tworzymy jedną grupę, jedną rodzinę ludzi szczególnych, bo przepełnionych pasją tworzenia, ludzi z darem dostrzegania piękna nie widzialnego czasem na pierwszy rzut oka. 


Już sam udział w konkursie  może być i powinien fajną zabawą, bez względu na to, czy wygramy, czy nie. Nie walczymy tu przecież o wielkie nagrody, nie zwalczamy konkurentów, nie podcinamy nikomu skrzydeł, bo nie o wyścig tu chodzi, a o UDZIAŁ we wspólnam przedsięwzięciu i o dobrą okazję do zabawy, być może też do zawierania nowych znajomości i do inspirowania się nawzajem. 


A jeśli ktoś lubi wygrywać, to też fajnie, bo będzie ku temu okazja, oprócz głównych 3 miejsc, przewidujemy całkiem sporo wyróżnień. Pozdrawiam serdecznie wraz z całym naszym jury.


Wszystko na temat kryteriów wyboru najlepszych prac znajdziecie w poprzednim artykule, tutaj w tym linku: http://fotoreisemania.blogspot.de/2015/03/wiosna-nadziei-regulamin-i-jury.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli to Ci się podobało, to proszę udostępnij lub napisz kilka słów komentarza.
Dziękuję bardzo, Anna Duda

Archiwum bloga

Popularne posty