niedziela, 22 marca 2015

"Wiosna nadziei" - konkurs fotograficzny (zapowiedź)Konkurs, w którym może wziąć udział każdy fotograf, zarówno zawodowiec jak i amator. Technika wykonania i edycji fotografii dowolna.
Będzie można przesłać jedno zdjęcie. 
Album konkursowy udostępnię niebawem.
Przewidziane są drobne upominki-niespodzianki, ale co najważniejsze udział  znanych osób z TV i teatru, fotografii i turystyki.
Udział w jury potwierdziły już 3 osoby: dwie wspaniałe aktorki oraz fotograf-podróżnik. Czekam jeszcze na odpowiedź jednej znanej  osoby!. Oj będzie się działo. 

Oficjalny komunikat już wkrótce.

Myślę, że nasz konkurs ruszy za kilka dni, już teraz możecie szykować Wasze zdjęcia.Uczestnicy wszystkich fotograficznych grup- łączcie się!!!
 Pokażmy światu siłę i rozmach ludzi z pasją, ludzi pozytywnie zakręconych, potrafiących dostrzegać piękno w drobnych, czasem zwykłych rzeczach.


Temat może być rozumiany jako typowe  symbole budzącej się do życia natury, ale także jako czynnik ludzki, społeczny, związany z nadzieją i optymizmem, właśnie wśród wszechobecnej wiosny. Tematyka wiosenna powinna być w tym konkursie dominująca, a jeśli wolicie ją przedstawić symbolicznie, jako nadzieję i radość, to zawsze z wiosną w tle.

Wysoko oceniane będzie więc zarówno pokazanie piękna wiosennej przyrody, ale także (lub)  oryginalne potraktowanie tematu konkursu: "Wiosna nadziei"

Już się nie mogę Was doczekać. 
Obserwujcie więc bloga (zakładka Konkursy)

oraz moją stronę Photo Inspirations: https://www.facebook.com/photo.inspirations.anna.duda

tam znajdziecie dalsze informacje.


Pozdrawiam serdecznie Anna Duda


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli to Ci się podobało, to proszę udostępnij lub napisz kilka słów komentarza.
Dziękuję bardzo, Anna Duda

Archiwum bloga

Popularne posty