poniedziałek, 1 grudnia 2014

Konkurs fotograficzny: "Moja pocztówka z letnich wakacji"

UWAGA!  UWAGA! 
wiadomość z dnia 14.12.2014
mamy już zwycięzców konkursu: 3 główne miejsca oraz 11  wyróżnień

Pod uwagę były brane  następujące kryteria: oddany charakter zgodnie z tytułem konkursu, walory artystyczne wraz z jakością techniczną fotografii.

Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki:


oraz 11 wyróżnień w kolejności losowej

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję za udział oraz gratuluję wielkiego talentu!!!*************************************************************************************************

A tak to się z naszym konkursem zaczęło:
Jeśli ktoś z Was chce wziąć udział w konkursie organizowanym w mojej grupie "Mania podróżowania" i załadować swoje zdjęcie do albumu konkursowego, a nie należy do tej grupy, to proszę najpierw się przyłączyć (mówiąc fachowo, facebookowo: poprosić o dołączenie do grupy)
tutaj jest link do tej grupy: "Mania Podróżowania"

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM: maniaków podróżowania i fotografowania


Wydarzenie konkursowe znajduje się pod tym linkiem, tam też są wszystkie zasady i regulamin:


Dodatkowo, poniżej cytuję jego zasady:

A zasady są proste:

TYLKO 1 zdjęcie;
Podpisane imieniem i nazwiskiem;
Zdjęcie musi być autorstwa uczestnika konkursu;
Napiszcie proszę, gdzie to było zrobione;

Zdjęcia ładujemy do specjalnego albumu- tu jest LINK:

Z innych miejsc zdjęcia będą usuwane bez poinformowania uczestników.


Technika wykonania zdjęcia - dowolna, może być ramka, napis (nazwa miejsca, gdzie to zdjęcie było wykonane), ozdoby, jak na pocztówkę przystało, lub nic, bez dodatków, jak chcecie, pełna dowolność;

Wybierzcie spośród swoich wakacyjnych zdjęć takie cudo, które z powodzeniem mogłoby być na jakiejś prawdziwej pocztówce.
Charakter zdjęć ma być letnio-wakacyjny.

Zakazane są tematy: nagość, przemoc, prywatność- osób trzecich bez ich zgody, sprawy delikatne, drażliwe, naruszające prawa do prywatności i dobrego imienia osób występujących na zdjęciu. Za prawidłowe zgłoszenie zdjęcia do konkursu, zgodne z prawem i z ogólnie przyjętymi normami społecznymi, odpowiada uczestnik konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu KILKA dni później.

Nagrody: wyróżnione przez jury zdjęcia (będzie ich kilka lub kilkanaście) będą udostępnione przez administratorów i członków konkursu na facebooku- na swoich osiach czasu w ciągu następnego tygodnia. Chodzi o to, aby zwycięzcy i ich prace dotarły do jak największej liczby odbiorców. Oni sami będą mogli też u nas reklamować przez tydzień swoje strony internetowe, blogi, fotoblogi, albumy. Przebieg konkursu i wyróżnione prace wraz z nazwiskami będą opublikowane na mojej stronie FotoReiseMania w dziale : KONKURSY.

Dodatkowo, wszystkie osoby wyróżnione otrzymają bonus wakacyjny w postaci darmowej porady, związanej z wyjazdami wakacyjnymi, z możliwością skorzystania ze wszystkich zniżek i promocji, dostępnych i aktualnych u organizatorów wczasów/wycieczek, z którymi współpracuję.

Serdecznie zapraszam do udziału i miłej zabawy!!!

Administratorzy nie biorą udziału w konkursie.

Wysłanie swoich zdjęć do tego konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższych zasad i zobowiązaniem się do ich stosowania.


***************************************************************************************************Wiadomość z dnia 11.12.2014

Na prace konkursowe czekaliśmy do dnia 7 grudnia br., teraz spośród nadesłanych zdjęć, z wielką przyjemnością przedstawiam 14 najlepszych, nominowanych do nagród i wyróżnień. Wkrótce podam, gdzie te fotografie były wykonane oraz które prace zostały wybrane jako najlepsze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli to Ci się podobało, to proszę udostępnij lub napisz kilka słów komentarza.
Dziękuję bardzo, Anna Duda

Archiwum bloga

Popularne posty